Misja – Wizja – Wartości

Fusce consequat urna eu nisl posuere, sed sodales arcu dignissim. Nulla ultricies id magna at blandit. Donec ac turpis bibendum, sagittis est ut, bibendum tellus. Donec gravida et sapien vitae fringilla. Aliquam ipsum lorem, venenatis nec placerat id, posuere a odio. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam non rhoncus purus. Mauris faucibus purus at est molestie tempus.

Wizja


Naszym celem jest stanie się agencją świadczącą usługi opiekuńcze. Chcemy być postrzegani przez naszych Podopiecznych i ich rodziny jako najlepsze możliwe wsparcie. By nazwa Samarytanin Profesjonalna Opieka Domowa stała się synonimem wzorowej opieki dla osób starszych i niesamodzielnych.

Misja


Misją Samarytanin Profesjonalna Opieka Domowa jest zagwarantowanie Podopiecznym opieki na najwyższym poziomie, świadczonej z autentyczną troską i szacunkiem.

Wartości


Integralność (jak postrzegamy siebie)

Etyka naszej pracy oparta jest o uniwersalne zasady moralne: uczciwość, zaufanie, odpowiedzialność. Ważna jest dla nas spójność wyznawanych wartości z ich realizacją w codziennym działaniu.

Szacunek / Służba (jak traktujemy Drugiego Człowieka)

Wierzymy, że każdy człowiek, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia jest jednostką i ma prawo do wysokiej jakości życia. Wiemy, że opieka to naprawdę służba drugiemu człowiekowi, która jest nierozerwalnie związana z szacunkiem i holistycznym podejściem, zwracającym uwagę na stan ciała, psychiki i ducha.

Doskonałość w codzienności (jak pracujemy)

Prawdziwa perfekcja w działaniu przejawia się nie tylko przy wielkich czynnościach, ale przede wszystkim przy drobiazgach, które od podstaw kształtują życie. Dlatego niezależnie od tego, czy chodzi o pielęgnację obłożnie chorego, czy przygotowanie posiłku, stawiamy na dokładność, wiedzę, doświadczenie i rzetelność.