Caring with a smile

It’s not what we do as a home care agency, but how we do it. All of our elderly caregiving services are delivered with a smile. And we all know that a smile can be infectious.

Dobrze słuchamy

Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Dlatego pytamy: Jakie masz nawyki? Co lubisz robić, jak chcesz spędzać czas? Wsłuchując się w to, co mówisz możemy dobrać dla Ciebie najlepszą opiekę.

Przygotowani do każdego zadania

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kogoś do wspólnych spacerów z Twoim bliskim czy poszukujesz bardziej kompleksowej opieki – znajdziemy opiekuna, który spełni Twoje oczekiwania.

Jesteśmy po to, by Ci pomóc

W Samarytaninie pracują osoby, które naprawdę chcą towarzyszyć w codzienności osobom starszym i być dla nich realnym wsparciem.

Zofia Śmiglarska

Zofia Śmiglarska

Opiekunka

Zofia Śmiglarska ma blisko 14-letnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Ukończyła kurs opiekuna osób starszych oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wioletta Łachwa

Wioletta Łachwa

Opiekunka

Wioletta Łachwa już od ponad 6 lat pomaga osobom starszym i niesamodzielnym, w tym 3 lata za granicą. Ukończyła kurs opiekuna oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Joanna Niebrzegowska

Joanna Niebrzegowska

Opiekunka

Joanna ma ponad 8 letnie doświadczenie w opiece. Z wykształcenia terapeuta zajęciowy; w trakcie szkoły opiekuna medycznego, ukończyła kurs pierwszej pomocy. Przez dwa lata opiekowała się pacjentami paliatywnymi.

Magłorzata Kudła

Magłorzata Kudła

Manager; pielęgniarka i fizjoterapeuta

Oprócz pełnienia obowiązków managera, Małgorzata Kudła jest pielęgniarką z 21-letnim stażem pracy, edukatorem cukrzycy. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m.in. Bobath dla dorosłych, kinesiotaping, PNF.

Kamila Dziuba

Kamila Dziuba

Rehabilitant

Magister fizjoterapii, ukończyła kurs kinesiotapingu, doświadczenie zawodowe zdobyła na oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz w domu pomocy społecznej.

Sophia jabola

Sophia jabola

Psycholog

Psycholog, terapeuta pracujący w oparciu o Terapię Skoncentrowaną o Rozwiązania. Prowadzi praktykę indywidualną, współpracuje też z urzędami gminy, domami pomocy społecznej i zakładami opiekuńczo-leczniczymi.

Dlaczego powinnam pracować w Samarytaninie?

Samarytanin istnieje od 8 lat, ma ugruntowaną, dobrą opinię. Oznacza to, że troszczymy się nie tylko o klientów, ale także o Ciebie. Zapewniamy naszym pracownikom materiały do pracy, system szkoleń, ubezpieczenie na życie i zdrowiem, grupę wsparcia, spotkania integracyjne, nagrody oraz system dodatkowych wynagrodzeń.

W jakim wymiarze będę pracować?

Nieustannie się rozwijamy, dlatego możesz wybrać spośród różnorakiego zakresu pracy. Mamy długie zmiany, krótkie, całodzienne, nocne, opiekę całodobową, z zamieszkaniem. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów 24h, 7 dni w tygodniu, więc także Tobie możemy zaproponować pracę dokładnie w takim wymiarze, jaki Tobie będzie odpowiadać.

Gdzie mogę pracować?

Obecnie działamy na terenie Kielc i okolic, ale z racji intensywnego rozwoju poszukujemy pracowników na terenie Górnego Śląska, Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa, Lublina.

Jaka jest prawna forma współpracy?

W Samarytaninie jesteś częścią ponad stuosobowego zespołu. Będziesz naszym pracownikiem – to oznacza legalne zatrudnienie, umowę, odprowadzane podatki od wynagrodzenia, ubezpieczenie zdrowotne i emerytalno-rentowe. A jeśli tylko będziesz miał jakieś pytania – jesteśmy po to, by na nie odpowiedzieć.