Opieka czasowa

Zapytaj nas o możliwość refundacji usług przez MOPR

Opieka domowa nad osobą starszą wcale nie musi oznaczać dezorganizacji życia rodzinnego. Może ona również przyczynić się do jak najdłuższego funkcjonowania Podopiecznego w swoim własnym środowisku. Dzięki naszej opiece godzinowej uzyskają Państwo pewność, że w wyznaczonym czasie Senior otrzyma fachową, pełną troski i rzetelną opiekę.

Jak pomagamy:


  • W sytuacjach nagłych, kiedy potrzebujecie Państwo obecnej na czas opiekunki, która przejmie wszystkie obowiązki związane z pielęgnacją Podopiecznego.
  • Oferując cykliczną, regularną opiekę domową, w wybranych przez Państwa dniach i godzinach. Czy potrzebujecie wsparcia codziennie w godzinach swojej pracy? Może tylko w weekendy? A może codziennie lub też kilka dni w tygodniu? Niezależnie od zapotrzebowania, nasze opiekunki otoczą profesjonalną opieką podopiecznego i odciążą Państwa w pielęgnacyjnych obowiązkach.

Mogą państwo liczyć na to, że nasza opiekunka:


  • Zatroszczy się o fizyczny komfort Podopiecznego, ale także o jego dobre samopoczucie: będzie towarzyszką rozmów, zadba o rozrywki.
  • Będzie nadzorować podawanie leków, tak by odbywało się ono zgodnie z zaleceniami lekarskimi.
  • Pomoże w czynnościach higienicznych, w toalecie, zadba o czysty ubiór, świeżą bieliznę pościelową.
  • Będzie monitorować stan zdrowia Podopiecznego. W razie pogorszenia zaalarmuje rodzinę i wezwie pomoc medyczną.
  • Zadba o regularne żywienie podopiecznego, przygotowując i podając posiłki i napoje.
  • Zatroszczy się o porządek i czystość otoczenia, w którym przebywa Podopieczny.

Masz pytania odnośnie naszej pomocy na godziny? Jesteśmy po to, by Ci pomóc! Napisz do nas!

Wierzymy, że każdy Podopieczny zasługuje na indywidualne traktowanie i opiekę skrojoną do jego potrzeb i wymagań. Dlatego w przypadku cyklicznej opieki na godziny, pierwszym krokiem jest wcześniejsze spotkanie z pracownikiem naszej firmy. Spotkanie to jest bezpłatne.

Zapoznacie nas Państwo z sytuacją i potrzebami Podopiecznego, wspólnie ustalimy szczegółowy zakres obowiązków opiekunki, wymiar jej pracy oraz cechy osobowości, które powinna posiadać.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto?


Zdajemy sobie sprawę, że między opiekunką, a Podopiecznym pojawia się więź, której jakość jest kluczowa dla zapewnienia komfortu i poczucia bezpieczeństwa u Podopiecznego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dobrać opiekunkę odpowiednią dla Państwa potrzeb.

Niezależnie od podjętego wyboru ZAWSZE do Państwa dyspozycji przeznaczamy opiekunkę posiadającą kwalifikacje i doświadczenie w opiece nad osobami niesamodzielnymi.

Współpracujemy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Kielcach