Opieka całodobowa

Jeśli cena jest dla Ciebie najważniejsza, zapytaj nas o możliwość refundacji usług przez MOPR

Dla wielu seniorów własny dom to priorytet, z którego nie chcą rezygnować – nawet wtedy, gdy ich stan zdrowia się znacznie pogarsza. Boją się tego, co przyniesie zmiana – samotności, bycia tylko nazwiskiem w ogromnym domu pomocy społecznej i tego, że nikt nie udzieli im pomocy, gdy będą tego potrzebowali. Dobra opieka domowa pozwala osobom starszym pozostać tam, gdzie czują się najlepiej – we własnym domu, niezależnie od stanu zdrowia.

Jak możemy pomóc:


  • Zatroszczy się o fizyczny komfort Podopiecznego, ale także o jego dobre samopoczucie: będzie towarzyszką rozmów, zadba o rozrywki.
  • Będzie nadzorować podawanie leków, tak by odbywało się ono zgodnie z zaleceniami lekarskimi.
  • Pomoże w czynnościach higienicznych, w toalecie, zadba o czysty ubiór, świeżą bieliznę pościelową.
  • Będzie monitorować stan zdrowia podopiecznego. W razie pogorszenia zaalarmuje rodzinę i wezwie pomoc medyczną.
  • Zadba o regularne żywienie podopiecznego, przygotowując i podając posiłki i napoje.
  • Zatroszczy się o porządek i czystość otoczenia, w którym przebywa Podopieczny.
Masz pytania odnośnie naszej pomocy całodobowej? Jesteśmy po to, by Ci pomóc! Napisz do nas!

Wierzymy, że każdy Podopieczny zasługuje na indywidualne traktowanie i opiekę skrojoną do jego potrzeb i wymagań. Dlatego w przypadku cyklicznej opieki na godziny, pierwszym krokiem jest wcześniejsze spotkanie z pracownikiem naszej firmy. Spotkanie to jest bezpłatne.

Zapoznacie nas Państwo z sytuacją i potrzebami Podopiecznego, wspólnie ustalimy szczegółowy zakres obowiązków opiekunki, wymiar jej pracy oraz cechy osobowości, które powinna posiadać.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto?


Zdajemy sobie sprawę, że między opiekunką, a Podopiecznym pojawia się więź, której jakość jest kluczowa dla zapewnienia komfortu i poczucia bezpieczeństwa u Podopiecznego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dobrać opiekunkę odpowiednią dla Państwa potrzeb.

Niezależnie od podjętego wyboru ZAWSZE do Państwa dyspozycji przeznaczamy opiekunkę posiadającą kwalifikacje i doświadczenie w opiece nad osobami niesamodzielnymi.