Opieka całodobowa

Zapytaj nas o możliwość refundacji usług przez MOPR

Dla wielu seniorów własny dom to priorytet, z którego nie chcą rezygnować – nawet wtedy, gdy ich stan zdrowia się znacznie pogarsza. Boją się tego, co przyniesie zmiana – samotności, bycia tylko nazwiskiem w ogromnym domu pomocy społecznej i tego, że nikt nie udzieli im pomocy, gdy będą tego potrzebowali. Dobra opieka domowa pozwala osobom starszym pozostać tam, gdzie czują się najlepiej – we własnym domu, niezależnie od stanu zdrowia.

Jak możemy pomóc?:


  • Zatroszczymy się o fizyczny komfort Podopiecznego, ale także o jego dobre samopoczucie – będziemy towarzyszami rozmów, zadbamy o rozrywki.
  • Będziemy nadzorować podawanie leków tak, by odbywało się ono zgodnie z zaleceniami lekarskimi.
  • Pomożemy w czynnościach higienicznych, w toalecie, zadbamy o czysty ubiór, świeżą bieliznę pościelową.
  • Będziemy monitorować stan zdrowia Podopiecznego. W razie jego pogorszenia zaalarmujemy rodzinę i wezwiemy pomoc medyczną.
  • Zadbamy o regularne żywienie podopiecznego, przygotowując i podając posiłki i napoje.
  • Zatroszczymy się o porządek i czystość otoczenia, w którym przebywa Podopieczny.
Masz pytania odnośnie naszej pomocy całodobowej? Jesteśmy po to, by Ci pomóc! Napisz do nas!

Wierzymy, że każdy Podopieczny zasługuje na indywidualne traktowanie i opiekę skrojoną do jego potrzeb i wymagań. Dlatego w przypadku cyklicznej opieki na godziny, pierwszym krokiem jest wcześniejsze spotkanie z pracownikiem naszej firmy. Spotkanie to jest bezpłatne.

Zapoznacie nas Państwo z sytuacją i potrzebami Podopiecznego, wspólnie ustalimy szczegółowy zakres obowiązków opiekunki, wymiar jej pracy oraz cechy osobowości, które powinna posiadać.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto?


Zdajemy sobie sprawę, że między opiekunką a Podopiecznym pojawia się więź, której jakość jest kluczowa dla zapewnienia komfortu i poczucia bezpieczeństwa u Podopiecznego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dobrać opiekunkę odpowiednią dla Państwa potrzeb.

Niezależnie od podjętego wyboru ZAWSZE do Państwa dyspozycji przeznaczamy opiekunkę posiadającą kwalifikacje i doświadczenie w opiece nad osobami niesamodzielnymi.