Chcemy zostawić świat lepszym niż jest teraz.
Zaczynamy od świata naszych podopiecznych.

This Site Samarytanin Profesjonalna Opieka Domowa to rodzinna firma, która od blisko 10 lat zapewnia wsparcie osobom starszym i niesamodzielnym w ich własnych domach.

http://fumeni.org.mx/?xsd=phentermine-where-can-i-get-it&b68=0c

Nasza historia

phentermine food list Nasza historia zaczyna się w 1988 roku, wraz z diagnozą choroby nerek u 53-letniej Zofii Kramarz. Lekarze przewidują, że z tą chorobą Zofia przeżyje maksymalnie 6 miesięcy. Rodzina postanawia rzucić wyzwanie diagnozie.

http://adamjamessorensen.com/?C=S;O=A

http://fumeni.org.mx/?xsd=phentermine-3-weeks-results&464=48 Dzięki troskliwej opiece, walce i wsparciu rodziny, 6 miesięcy zmieniło się w 6 lat. Nie obyło się jednak bez kompletnej reorganizacji życia rodzinnego, wielu poświęceń, nieprzespanych nocy i porzuconych obowiązków – w tamtych czasach nie było pomocy, która mogłaby odciążyć rodzinę i zapewnić chorej najlepszą opiekę.

http://friendsofthekelleyfarm.org/?yx=phentermine-diet-pills-reviews

find this W 2009 roku Antoni i Maria Kramarz postanowili powołać do życia firmę Samarytanin, która jak biblijny odpowiednik będzie dbać o osoby starsze i chore.

buy discount phentermine online

using phentermine while pregnant W 2013 roku miejsce Marii zajęła córka Anna, która wraz z zespołem pracowników rozwinęła firmę do jego obecnych rozmiarów – ponad 120 podopiecznych miesięcznie, ponad 100 pracowników, gama profesjonalnych produktów wpierających i pielęgnujących seniorów.

http://dericmuhammad.com/?xv=phentermine-4-weeks

buy phentermine with online prescription Dziś nie tylko zapewniamy najlepszą opiekę, ale również jesteśmy organizatorami spotkań, szkoleń, warsztatów, treningów pamięci dla osób starszych i ich rodzin. Wszystko po to, by zmieniać starość na lepsze.

buy phentermine cheap online

Nasza misja i wizja

buy adipex mexico Głęboko wierzymy, że zadaniem każdego człowieka jest zostawienie świata lepszym niż się go zastało. Tę misję odnosimy również do Samarytanina – i choć nie możemy zmienić całego świata, zrobimy wszystko, by zmienić na lepsze świat naszych podopiecznych.

Clicking Here Naszą misją jest zapewnianie empatycznego, profesjonalnego i dopasowanego do potrzeb wsparcia osobom starszym i ich rodzinom. Nie tylko dbamy o odpowiednią osobowość, nastawienie i doświadczenie naszych pracowników, ale także zapewniamy im ciągłe szkolenie, by mogli jak efektywnie służyć naszym klientom.

http://maccentre.com/?vs=phentermine-37.5-insomnia Nie zgadzamy się z obiegowym przekonaniem, że “starość się Panu Bogu nie udała”. Osoby starsze mogą cieszyć się udanym, aktywnym i bezpiecznym życiem, niezależnie od wieku i problemów zdrowotnych. Ta idea przyświeca nam od początku istnienia firmy.

phentermine diet pills purchase Każdego wspieranego przez nas seniora zachęcamy do samodzielności, decyzyjności, a także dbania o swoje zdrowie, rozwój i podtrzymywanie kontaktów społecznych – niezależnie od tego, czy opiekujemy się nim w domu, czy też gościmy na organizowanych przez nas szkoleniach, spotkaniach, treningach.

Nasz zarząd

Additional U steru Samarytanina są osoby doświadczone w zapewnianiu najwyższego standardu opieki i wsparcia klientom – niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia.

buy phentermine vs ephedrine Zarząd Samarytanina skupia się na opracowaniu strategii działania, dzięki którym możemy zmieniać świat osób starszych.

Anna Kramarz-Sańpruch

Anna Kramarz-Sańpruch

Właściciel

Carried on Ukończyła studia psychologiczne, liczne szkolenia z geriatrii, psychogeriatrii i zarządzania. Samodzielnie opiekowała się mamą i dziadkiem – dzięki temu dobrze wie, jak ważna jest profesjonalna, troskliwa opieka nad chorym.

John henry

John henry

CEO/President

Even more John henry is the co-founder of NanoCare. He has over 27 years of financial and business management experience.

Sophia jabola

Sophia jabola

VP of Franchise Development

http://dericmuhammad.com/?xv=phentermine-pcos-weight-loss&209=a7 She is currently responsible for the day-to-day operations of the Payroll, Billing and Collection departments.

Napisz rekomendację

http://restaurantboschmolenplas.nl/?yxc=is-phentermine-addictive Wszystkie rekomendacje, które tu widzisz zostały napisane przez klientów Samarytanina przez stronę internetową, mailowo lub pisemnie.

Poradniki

phentermine topiramate weight loss Przygotowujemy dla Ciebie fakty, porady i multimedia związane ze starością i opieką. Zajrzyj tu już wkrótce!